ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی سوزنی هدایای تیلیغاتی داتیس 3
ساک دستی سوزنی هدایای تیلیغاتی داتیس 2
ساک سوزنی تبلیغاتی داتیس
ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

برای اطلاع از قیمت ساک دستی پارچه ای 60 و 90 گرمی بر روی لینک لیست قیمت کلید کنید :  لیست قیمت ساک دستی پارچه ای

ساک دستی برزنتی (واتر)

ساک واتر تبلیغاتی
ساک دستی برزنتی هدایای تیلیغاتی داتیس 2
ساک واتر تبلیغاتی داتیس

ساک دستی برزنتی (واتر) تبلیغاتی

جنس این محصول همانطور که از نام آن مشخص است از نوع برزنت بوده و در برابر پارگی و حمل اجناسی که سنگین و یا امکان پارگی ساک دستی را می دهند، بسیار مقاوم تر از ساک دستی پارچه ای می باشد، برای این نوع از ساک دستی، بغل و کناره ساک در نظر گرفته شده که باعث جادار بودن بیشتر ساک دستی برزنتی (واتر) می شود. جنس محصول ضد آب می باشد و دارای تنوع رنگ بندی بوده و چاپ بر روی ان نیز سیلک می باشد.

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

ساک دستی پارچه ای:
ساک دستی پارچه ای با دوام و عمر طولانی جزو هدایای تبلیغاتی به شمار می آید و در ابعاد و طرح های متنوع با رنگ های شکیل در اختیار مشتریان قرار میگیرد.این نوع از ساک دستی پارچه ای قابلیت چاپ دارد و در زمانی معین و بهینه ساخته شده و تحویل مشتریان میگردد .این نوع از ساک دستی در گرماژ 60 و 90 موجود میباشد و دارای دسته ی موزی یا زنبیلی میباشد .دسته ی این ساک دستی در هنگام ساخت بر روی آن نصب میگردد و به همین سبب معضل نصب دسته توسط مشتریان حذف میگردد…ساک دستی پارچه ای با دسته لوپ محصولی بسیار شیک و شکیل است برای کسانی که دوست دارند راحتی و دوام بیشتر را همراه هم داشته باشند . دسته های لوپ ( بندی ) در این نوع ساک دستی پارچه ای علاوه بر زیبایی خاصی که به محصول داده است  ، استحکام بسیار بالایی به این نوع ساک دستی پارچه ای بخشیده و تحمل وزن بالا را در عین زیبایی به ارمغان آورده است …

فرض کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. ساک دستی این وظیفه را برای شما انجام می دهد.
شما با ارائه ی ساک دستی به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری اهمیت می دهید، ارائه ی محصول شما در ساک خرید نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست. وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که ساک خرید فرم و ظاهر خود را تا مدت قابل قبولی حفظ می کند، اما نایلون مچاله شده و از شکل می افتد. تفاوت ساک دستی و نایلون مثل تفاوت کت و شلوار اتو کشیده با تی شرت پس از شسته شدن است!

ساک دستی های پارچه ای در دو جنس برزنتی و غیر بافته (non woven ) ارائه می شوند. جنس برزنتی گرانترین نوع ساک دستی است و تولید آن با فاکتورهای بسیاری همراه است.  ساک دستی های غیر بافته دارای قیمت مناسب و کارایی بالایی هستند. این ساک دستی ها بنا بر اندازه قابلیت تحمل وزن تا ۲۵ کیلوگرم را دارا می باشند. ساک دستی های غیر بافته از تنوع رنگ چشمگیری برخورداند.

سا دستی های واتر نیز در تیراژ های مختلف ارائه می شود و در سایز ها و رنگ های دلخواه مشتری است.
ساک پارچه ای واتر و سوزنی آماده نیز موجود می باشد
ساک دستی پارچه ای در چند موارد به قیمت آن افزوده می شود:
1 ساک دستی پارچه ای با دسته رکابی
2 ساک دستی پارچه ای با بغل کاست
3 ساک دستی پارچه ای با ته کاست
4 ساک دستی پارچه ای با بغل کاست و ته کاست
گزینه چهارم از ساک دستی های پارچه ای گران ترین ساک دستی از نوع ساک دستی پارچه ای می باشد